diğer oyun sağlayıcıları

All41 Studios Oyun Sağlayıcıları

logo

500 ₺Canlı Casino Bonusu

site hakkında

logo

15 ₺Bedava Bonusu

site hakkında

logo

%30Cash Back Bonusu

site hakkında

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

All41 Studios

All41 Studios, 2019 yılında Estonya’da kurulmuştur. Başlarda küçük ve bağımsız bir oyun stüdyosu olarak yer alırken Micro Gaming platformu ve belli başlı oyun sağlayıcıları ile ortak olmasından sonra kendisini çok daha fazla geliştirmiştir. Burada birçok kategoride oyunlar bulunuyor. Oyunlarında, html5 teknolojisini kullanmaktadır. 

All41 Studios Oyunları 

All41 Studios, şirketin sunmuş olduğu oyunlar canlı animasyon ve grafikleri ile dikkat çekmektedir. Bazı ön plana çıkan oyunları şu şekildedir;

  • Şans Kilidi
  • Atem Kitabı
  • Sahra'nın Büyüsü
  • Le Kaffe Bar

All41 Studios Oyunları Olan Siteler 

All41 Studios sağlayıcı firması, sektörde lider konumdadır. Herhangi bir sitede sağlayıcı bulmanız, mümkün değildir. Bu yüzden kaliteli ve popüler sitelerden yana tercihinizi kullanmanız gerekiyor.

  • Lisanslı sitelerde, altyapı sağlayıcıları bölümüne geldiğiniz takdirde tercihinizi yapabilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu birçok oyun mevcuttur. Aynı zamanda oyunlar, kategorilerine göre de değişir.
  • Oyuna giriş yaptıktan sonra bazı oyunlarda, deneme oyna seçeneği bulunuyor. Buradan oyunla ilgili tecrübe kazanıp, sonrasında yapmış olduğunuz yatırımlarla tecrübelerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. 

All41 Studios oyunlarında koruyucu önlemler var mı?

All41 Studios oyunlarında, kesinlikle koruyucu önlemler vardır.

All41 Studios oyunlarından ödüller sunuluyor mu?

All41 Studios oyunlarında üyelerin kazanmasına yönelik ödüller mevcuttur.