diğer oyun sağlayıcıları

Dragoon Soft Oyun Sağlayıcıları

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

logo

75 TLBedava Bonus

site hakkında

logo

1000 ₺Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

Dragoon Soft

Dragoon Soft slot, balık tutma ve oyun salonu alanlarında özelleştirilmiş oyunların üretilmesini sağlayan ve API ara yüzü ile desteklenen oyun yazılım firmalarından biridir. Profesyonel hizmeti amaçlayan firma, 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Dragoon Soft

Dragoon Soft oyunları günümüzde 3 farklı kategoride oyuncular ile buluşuyor;

  • Balık Tutma: Gods Slash Fish, Plants vs Dinos, Big Hammer, Dino Hunter, 3 Gods Fishing, Lets Shoot ve Ocean Lord oyunları bulunuyor.
  • Slot: Bakufu Shogun, Bonus Cat, Diamond 7, Rich Ox, Give You Honey, You Will Win, Dragon’s Treasure, Muay Thai ve birçok farklı oyun yer alıyor.
  • Arcade: Jump & Jump, Golden Zuma, Golden Egg ve Ladder Game gibi oyunlar bulunuyor.

Dragoon Soft

Dragoon Soft oyunları ile hem eğlenmek hem de kazanç elde etmek istiyorsanız farklı casino sitelerini tercih edebilirsiniz. Sitenizde bu oyun sağlayıcısının olduğunu anlamak için oyun sağlayıcıları bölümüne bakmanız gerekir.

Dragoon Soft Hangi Dillerde Oyun Yapılmasını Destekliyor?

Dragoon Soft firması Çince, İngilizce, Vietnam – Hollanda ve Polonya ülkelerine ait yerel dillerde oyunların oluşturulmasını sağıyor. Güneydoğu Asta temelli olan firma birçok eğlenceli oyunu farklı dillerde sunuyor.

Dragoon Soft Oyunları Hangi Platformlarda Oynanabilir?

IOS, Windows ve Android başta olmak üzere Dragoon Soft tarafından yapılmış tüm oyunları istediğiniz platformdan sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Platform, tarayıcı ya da uygulama gibi bir ayrım yapılmasına gerek yoktur.