50 ₺ Bedava Bonus

Tüm Bonusları incele

kalan süre: 05:00

sonra bonus sona erecek

bu bonusu kaçırma!

Güncelleme:03 Nisan, Pazar 16:03

Betmatik Tavla

Betmatik Tavla

Betmatik tavla, firmanın canlı bir biçimde oynanan en çok ilgi gören oyunlarının arasında yer alır. Türk kültüründe binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan tavlanın tüm kurallarının bilinmesinden sonra gerçek bir rakibe karşı mücadele edebilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun için de yazımızın detaylarına bakmanız lazım.

Betmatik Tavla Erişimi Nasıl Yapılır?

Betmatik tavla oyunlarına erişim sağlamak kolaydır. Kesinlikle öncesinde hem üyelik almak hem de yatırımı tamamlamak lazım. Bunun sonrasında sitede online olmalısınız. Üst kısımda diğer oyunlar adı ile ifade edilmiş bir butonun bulunmuş olduğunu göreceksiniz. Hemen buraya bir kere tıklanarak poker yazısı üzerinden devam edilmelidir. Mevcut alanda sağda tavla yazısının üstüne basmak yeterlidir. Deneme amacıyla girişi mümkün değildir.

Betmatik Tavla Kuralları Nelerdir?

Betmatik tavla oyun kuralları gerçek hayattaki ile aynıdır ve hiçbir farkı söz konusu değildir. Buna göre oyun içinde 2 kişi olmak zorundadır. Her bir katılımcının kendi kalesi veya bir diğer ifade ile alanı vardır. Buna ek olarak toplam 30 tane pul öne çıkarken 15'erli şekilde verilmiş olduğunu görmekteyiz. Pullar oyunun başlangıcında dizilidir. Kurala göre bunları kendi alanınıza toplamalı ve rakibinizden önce de almalısınız. İşte böyle olduğunda oyunu kazanmış kabul edilirsiniz.

Betmatik Tavla Nasıl Oynanır?

Betmatik tavla oynanışı basittir. Girişin yapılmasının ardından her iki taraf da tek zar atar. Bunun nedeni ise kimin ilk olarak oyuna başlayacağını belirlemektir. En büyük atan kişi hamlesini yapar. Bundan sonra oyun içinde iki zar kullanılır. Tabi ki online bir sistem olmasından ötürü elektronik zarın öne çıkmış olduğunu hemen söylemek lazım.

Zarların toplamı baz alınır. Diyelim ki 5 ve 2 attınız. Bu 7 demektir. Bu sayede herhangi bir pulunuzu 7 adım ilerletebilirsiniz. Burada dikkat çeken nokta ise pulun ya boş yere gelmesi ya da tek bir pulun önüne konulmasıdır. Aksi halde hareket edebilmesi söz konusu olamaz.

İki aşamalı ve amaçlı bir oyundur. Bunlardan ilki size ait olan tüm pulları önünüzde toplamaktır. Bunu başarmış olan kişiler yine zar atarak son aşamaya geçerler. Yani taşların toplanması ve alınması lazım. İlk yapan katılımcı bu sayede kazanmış olacaktır. Tavla sadece şans oyunu değildir. Hem taktik gerektirir hem de deneyim sahibi olmak şarttır.

Betmatik Canlı Tavla Nedir?

Canlı tavla firmanın sunmuş olduğu özel oyundur. Bunun online olması kesinlikle gerçek bir tavla deneyimi anlamına gelir. Her şeyden önce karşınızda bulunan kişinin bir bilgisayar olmadığının altını çizmek lazım. Yani bir üyeye karşı mücadele edersiniz. Bunun yanı sıra iki oyuncunun chat alanı üzerinden oyun devam ederken sohbet edebilmeleri de söz konusudur. Böylelikle keyifli zaman geçirebilir ve bir taraftan da para kazanabilirsiniz.

Betmatik Tavla Mobil Uyumlu mu?

Oyuna erişim site üzerinden gerçekleştirilirken bunun için sadece bilgisayarları kullanmanıza gerek yoktur. Oldukça hızlı ve başarılı olan bir mobil uyum da öne çıkar. IOS, Windows, Android gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerinden tek tıkla tavla erişimi mümkündür.

Betmatik tavla sanal mıdır?

Betmatik tavla online bir oyundur ve gerçek kişilerin katılımı söz konusudur.

Betmatik tavla kaç kişi ile oynanır?

Betmatik tavla iki kişiyle oynanan bir oyundur.

Betmatik tavla mobil uyumlu mudur?

Betmatik tavla her türlü tablet veya akıllı cep telefonu üzerinden kolaylıkla oynanabilir.

İçerik Videosu

Bu konu ile ilgili yapılan yorumlar

bu kategorideki diğer yazılar