777 ₺ Canlı Casino

Tüm Bonusları incele

kalan süre: 05:00

sonra bonus sona erecek

bu bonusu kaçırma!

Güncelleme:09 Ocak, Pazartesi 23:04

Piabet Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır

Piabet Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır

Piabet site yönetimi, belirli dönemlerde ya da kendi tarafından belirlenecek dönemlerde gerçekleşen durumlara göre veya rutin olarak hesap doğrulama işlemleri yapabilmektedir. Piabet hesap doğrulaması nasıl yapılır? Site yönetimi tarafından belirlenen yöntemler ile yapılmakta olup, bu yöntemler üyelerden ispatlayıcı nitelikteki belgelerin talep edilmesi şeklinde kullanıcılara yansımaktadır.

Piabet Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır, Neden Yapılıyor?

Piabet hesap doğrulama işlemleri neden yapılıyor? Site yönetimi, güvenlik amacıyla bu tip bir uygulamayı gündeme getirme hakkına sahiptir. Genel kurallarını incelediğinizde tek bir hesap açma şeklinde bir uygulama ile karşılaştığını görülecektir. Her üyenin, gerçek ve tek bir hesap açması amacıyla belge talebi istenmesi ya da hesap doğrulama işleminin yapılması mümkündür.

Ayrıca, hile yapıldığı tespit edildi ise veya herhangi bir üyenin kendine ait olmayan bir kart ile para yatırmaya çalıştığı durumlarda belge istenebilmektedir. Kendine ait olmayan hesap ile para yatırma ya da para çekmeye çalıştığı görülürse hesap doğrulama işleminin gündeme gelmesi mümkündür. Ancak temel neden bahsedildiği gibi, genel kurallar dahilinde hareket edilmesi, her üyenin her hizmetten eşit şekilde yararlanmasının ve adil olarak yararlanmasının sağlanmasıdır.

Piabet Hesap Doğrulama İşleminde Belge mi İstiyor?

Piabet hesap doğrulama işleminde belge mi istiyor? Evet, site yönetimi hesap doğrulama işleminde kanıtlayıcı nitelikteki belgeleri üyelerinden talep etmektedir. Bu belgelerin site yönetimine gönderilmemesi durumunda öncelikli olarak hesap askıya alınabilir. Daha sonra gerek duyulması halinde yani hile yapıldığı ya da benzer bir olumsuzluk yaşatıldığının görülmesi halinde, üyelik iptal işlemleri yapılabilmektedir.

Piabet Hesap Doğrulama İşleminde Hangi Belgeleri İstiyor?

Piabet hesap doğrulaması nasıl yapılır, işleminde hangi belgeleri istiyor? Sorusunun karşılığında, gerçek hesapların ortaya çıkarılması, tek bir hesap uygulamasının gündeme getirilmesi amacıyla istenilen belgeler arasında, fatura ya da ikametgah belgesi bulunabilir. Yaş sınırının ortaya çıkarılması amacıyla istenecek olan belgeler ya da istenmesi muhtemel belgeler arasında ise, sürücü belgesi bulunabilir, kimlik bulunabilir ya da pasaport bulunabilir.

Bankacılık işlemleri yönünden bir tereddüt duyuluyor ise ya da hesap doğrulama işlemini yapılmasına ihtiyaç duyulur ise, banka dekontunun gönderilmesi, hesap cüzdanının gönderilmesi ya da kredi kartına yönelik bir işlem ise, hesap ekstresinin gönderilmesini talep edilebilir.

İçerik Videosu

Bu konu ile ilgili yapılan yorumlar

bu kategorideki diğer yazılar