50 ₺ Bedava Bonus

Tüm Bonusları incele

kalan süre: 05:00

sonra bonus sona erecek

bu bonusu kaçırma!

Güncelleme:18 Mart, Cuma 17:29

Matadorbet Üyeliği Neden İptal Eder

Matadorbet Üyeliği Neden İptal Eder

Matadorbet üyelik işlemlerinden sonra genel kurallara uygun bir şekilde faaliyet göstermelisiniz. Aksi taktirde üyeliğin iptaline geçilebilir ve devam etmeniz mümkün olmayabilir.

Matadorbet Üyelik Şartları Nelerdir?

Matadorbet üyeliği neden iptal eder soranlara başta genel şartlardan söz edilir ve uyulmaması halinde iptale geçilir. Örneğin öncelik yaş sınırlarına verilir ve:

  • Kayıt formuna girilen kişisel bilgiler üzerinden reşit yaşta olup olmamanız değerlendirilir.
  • Girilen bilgilerin eksik veya hatalı olması üzerine hesabınızın iptaline geçilir.

Matadorbet üyelik formuna tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde sıralamanız önem arz ediyor. Aksi taktirde yetkili birim tarafından hesabınızın bloke edileceğini unutmamalısınız.

Matadorbet Üyelik İptali Hakkında

Matadorbet üyeliği neden iptal eder merak edenler destek hattından operatörlere bağlanarak bu soruya netlik kazandırabilir. İptalin:

  • Yaş sınırlarına uyulmaması halinde en kısa sürede gerçekleşmesi esas alınır.
  • Hileye veya haksız kazanca dair iptale geçilebilir.

Matadorbet kayıt aşamasında girilen bilgiler de önemli bir yere sahiptir. Sadece doğum tarihi ile sınırlı kalınmaz ve arkasından gelen adres ile iletişim bilgileri de dikkate alınır. Bu bilgilerde yapılan hatalardan kaynaklı olarak devam etmeniz mümkün olmayacaktır.

Matadorbet Hesabım Açılmıyor

Matadorbet üyeliği neden iptal eder soranlara yaygın olarak genel kural ile şartlardan söz edilir. Nitekim tüm bunlara onay verdikten sonra hesabınızı açar ve faaliyet göstermeye başlarsınız. Onaya rağmen kurallara uymamanız halinde ise iptale maruz kalırsınız.

Matadorbet üyelik iptali sırasında size gerekçelerden söz edilmez. Ancak bu konuya netlik kazandırmanız için müşteri temsilcilerinden yararlanmanıza imkan tanınır. Böylece:

  • Söz konusu haksız kazançlar olduğunda hesap iptaline geçildiği belirtilir.
  • Hile yoluyla kazanç sağlanması üzerine de hesap iptaline yer verilir.

Matadorbet kullanıcıların birden fazla hesaba sahip olduğunu tespit ettiğinde de iptale geçer. Bu duruma bağlı olarak üyelerin hesaplarına ulaşmaları ve açmaları mümkün olmaz.

Matadorbet Hesabım Engellendi Mi?

Matadorbet üyeliği neden iptal eder sorusuna dair birden fazla hesap açma veya haksız kazanç gibi hususlardan söz edilir. Bunlara ek olarak zaman zaman BTK engellerinin de üzerinde durulur.

BTK sadece sitenin giriş uzantısını bloke eder ve bu duruma bağlı olarak devam edilmesi mümkün olmaz. Devam etmek isteyen üyelerin:

  • Engelsiz olan yeni adresi öğrenerek en başta siteyi açmaları gerekiyor.
  • Açılan siteden ‘giriş yap’ ikonu ile faaliyetlerine devam etmelerine imkan tanınıyor.

Matadorbet BTK engellerinden sonra üyelerin hesapları bloke edilmez. Her birinin yeni adrese taşınmasına özen gösterilir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde katılım gösterir ve kaldığınız yerden devam edersiniz. Görüldüğü üzere herhangi bir üyelik işlemlerine yer verilmez. Mevcut kullanıcı bilgilerinizi paylaşmanız yeterli görülür.

Matadorbet Hesabı Neden Açılmıyor?

Zaman zaman hesaba giriş yaparken yaşanılan sorunlar için destek ekibinden yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak parola hatalarına ilişkin ayrı bir yardım servisine daha yer verilmektedir. Parola için:

  • E-mail desteğinin üzerinde durulur ve şifrenin yenilenmesi esas alınır.
  • Şifre değişikliğine başvurarak en kısa sürede oturum açmanıza imkan tanınır.

Bunların dışında yaşanılan sorunlar ise müşteri hizmetleri ile çözüme kavuşabilir. 7 gün 24 saat aktif durumda olan destek hattı işinizi kolay hale getirir. Hatta kesintisiz e-mail desteğinden dahi yararlanmanıza imkan tanınır.

Matadorbet üyelikte belge gönderilir mi?

Üyelik işlemleri sırasında herhangi bir belge kontrolüne yer verilmiyor.

Matadorbet üyelikte kimlik numarası talep eder mi?

T.C. kimlik numaranızı paylaşmadan kullanıcıları arasına katılırsınız.

Matadorbet hesabımı nasıl kapatabilirim?

Müşteri hizmetlerine bağlanarak hesap iptali için talebinizi iletmeniz gerekir.

İçerik Videosu

Bu konu ile ilgili yapılan yorumlar

bu kategorideki diğer yazılar