diğer oyun sağlayıcıları

Gamevy Oyun Sağlayıcıları

logo

%30Cash Back Bonusu

site hakkında

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

Gamevy

Gamevy firmasının geliştirmiş olduğu oyun seçenekleri sizin için teknik denetimlerden ve kalite denetimlerinden eksiksiz bir biçimde geçirilmiştir. Birleşik Krallıkta temellendirilmiş olan bu firmanın temsilcileri ile iletişim kurmak isteyen kişilerin 020 7253 2380 numarasına ulaşmaları gerekmektedir.

Gamevy Oyunları

Gamevy firmasının geliştirdiği oyunların mobile uyumluluğu da yüksektir. Oyunlara mobile uyumluluğun olmasının yanı sıra demo erişim hakkı da verilmesi memnuniyet uyandırmaktadır.

  • The Heist – Gameshow
  • Boss the Lotto - Lotteries
  • Diamond Deal – Scratch Cards

Sunulan bu oyun dallarının özellikle görsel kalitesinin yüksek olması kendinizi temanın bir parçası gibi hissedeceksiniz.

Gamevy Oyunları Olan Siteler

Gamevy firması ile iş birliği içerisinde olan siteler arasında tercihte bulunurken bahis severlerin lisans verileri ile koruma altına alınan sitelerden yana tercihlerini kullanmaları önerilmektedir. Sitelerde sunulan oyun seçeneklerinin bonus olanakları ile desteklenmesi elde edilecek olan kazanımı büyük ölçüde artırmaktadır. Kazanımın artırılması için bizzat oyun içerisinde in game olarak tabir edilen oyun içi bonuslar da mevcuttur.

Gamevy hangi alanda hizmet vermektedir?

Kazı kazan, loto gibi farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmanın güvenlik seviyesi nedir?

Firma RNG güvenlik sistemi ile koruma altına alınmaya devam etmektedir.