diğer oyun sağlayıcıları

Rot Oyun Sağlayıcıları

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

Rot

sizler için önemli notlar

Almanya Leipzig’de 2017 yılında kurulan firma, eğitim ve eğlence odaklı oyunları bulunuyor ve kendini daha da geliştiriyor.

Rot Oyunları

Çoğunlukla Windows ve Linux sistemler için indirilebilir oyunlar üreten Rot farklı oyunlarıyla ilgi çekiyor. Macera ve eğitim dışında, ekosimülasyon ve simülasyon modunda hazırlanan oyunlar da bulunuyor.

  • Coyote
  • True Fake
  • Corona Killer
  • Be The Whale 1x2

Eğitici, eğlendirici ve maceracı oyunlara imza atan firma; Android ve IOS işletim sistemine sahip cep telefonu ve tablet cihazlara uyumlu oyunlarıyla, birçok kişiye hitap ediyor.

Rot Oyunları Olan Siteler

Oyunlarında eğitimi ve macerayı ön plana çıkaran ve aynı zamanda eğlenceli oyunlarıyla da indirilebilir platformlardan oyunlarına ulaşılabilen Rot oyun sağlayıcı, özellikle belli bir yaş çocukların eğitiminde ve eğlenceli zamanları için, önemli oyun çeşitleriyle, internet üzerinden ulaşılabiliyor.

Firmanın kendi sitesinden ya da online oyun sitelerinden rahatlıkla ulaşılabilen oyunlar, bilgisayarınıza ya da tablet cihazlarınıza indirilerek, kolaylıkla oynanabilir. Oyunlarda bonus seviyesi de bulunuyor.

Bazı oyunları uygulama tabanlı olup, oyunda kurgusal özellikler ön plana çıkıyor. Simülasyon, eğitim ve eğlence modunda oyunlarıyla da göz dolduran firmanın oyunları çoğunlukla 30 dakika ile 1 saatlik süreleri buluyor.

Rot oyunları hangi platformlarda oynanıyor?

Windows ve Linux sistemler ile IOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilir.

Rot oyunlarında çoklu dil desteği var mı?

Rot oyunlarında şu an için İngilizce ve Almanca dil seçenekleri bulunuyor.