diğer oyun sağlayıcıları

Rgs Matrix Oyun Sağlayıcıları

logo

%30Cash Back Bonusu

site hakkında

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

Rgs Matrix

Hem Wild Bol hem de Every Matrix oyun stüdyosuyla ortaklık yapan oyun geliştirici, 2019 yılında kuruldu. Aynı zamanda Big Wave Gaming, EveryMatrix’in RGS çözümüne katılarak, böylece hem kara tabanlı hem de çevrimiçi casinolarda en popüler slot oyunları ağını kurabiliyor.

Rgs Matrix Oyunları

EveryMatrix’in uzak oyun sunucusu Rgs Matrix yenilikçi oyun stüdyosu olan FunFair Games ile anlaşma imzalayarak, kullanıma hazır sunucu aracılığıyla, oyunlarının dağıtılmasını sağlıyor.

Çok oyunculu oyunlar için, uygun maliyetlerde destek geliştirme sunan ve dağıtım potansiyeliyle de etkileyici olan firma, iGaming sektöründe yeni oyun sektörü getirme hedefini de misyon edinmiş oluyor.

  • The Neon Samurai Kawa
  • Royal Crown

Bugün 10’dan fazla yargı alanında uyumlu şekilde çalışan uzak oyun sunucusu firma; firmaların yeni nesil Premium oyun yelpazesini geliştirip büyütmelerine ve aynı şekilde yönetmelerine de yardımcı olacaktır.

Rgs Matrix Oyunları Olan Siteler

iGaming sektöründe oyun geliştiricilere tüm gerekli araçları sağlayarak, pazara çıkış süresini kısaltan ve tutarlı dağıtımı teşvik eden Rgs Matrix, özellik entegrasyonlarını desteklemeye de yardımcı oluyor.

EveryMatrix’in bünyesinde bulunan ve uzak oyun sunucusu olarak, diğer oyun geliştiricilere sorunsuz bir süreç yaşatıyor. Oyunların birinci ve üçüncü taraf geliştirme ekiplerince oluşturulmasını sağlayan firma; tescilli oyun portföyünü dağıtıp yönetme ve raporlama için araçlar sağlıyor.

Rgs Matrix hangi oyun türlerini kapsıyor?

Rgs Matrix masa oyunları ve slot oyunlarını içerir.

Rgs Matrix güvenilir mi?

Birçok pazarlar için sertifikalı olan firma; İsveç, İspanya, Litvanya, Malta gibi birçok yargı alanını da kapsamına almayı planlıyor.