diğer oyun sağlayıcıları

Triple PG Oyun Sağlayıcıları

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

Triple PG

Triple Pg

Triple Pg firması özellikle slot oyunları denildiği zaman akla ilk olarak gelen alt yapı sağlayıcılarındandır. Sunulan oyunların görsel kalitesinin üst seviyede olması memnuniyeti artırmaktadır. Sunulan oyunlar demo versiyon ile de erişime açıktır. Bu şekilde oyun işleyişini tanıma fırsatını elde edebilirsiniz. sales@triple-pg.com mail adresi üzerinden yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz.

Triple Pg Oyunları

Triple Pg slot oyunlarının çeşitliliği oldukça yüksektir. Oyun içi bonuslar ile kazanım desteklenirken oyun temasının niteliği ile de katılımcılar memnun etmektedir.

  • Fortune Tiger, Golden Stone Age
  • Golden Dragon, Dinasours Island
  • Mayan Treasure, 88 Fortunes

Oyunların mobile uyumluluğu da mevcuttur. Oyunlara hem mobile uygulama hem de arama motorları üzerinden erişim hakkınız olacaktır.

Triple Pg Oyunları Olan Siteler

Triple Pg firması ile iş birliği kuran casino sitelerinin lisanslı olması gerekir. Lisans verilerinin lisans sicil numarası ile kontrol edilmesi lazımdır. Oyunları bonus olanakları ile destekleyen sitelerden yana tercihin kullanılması gerekmektedir. Bonus olanakları kapsamında özellikle free spin alternatiflerinin dikkat çektiği fark edilmektedir. Bu şekilde bedava çevrim hakkınız olacaktır.

Firmanın en sevilen slot oyunları nelerdir?

88 Fortunes en sevilen slot oyun alternatiflerindendir.

Slot oyunlarına mobile erişim var mıdır?

Slot oyun akışı mobile ve masaüstü versiyona açıktır.