diğer oyun sağlayıcıları

Max Quest Oyun Sağlayıcıları

logo

50 ₺Bedava Bonus

site hakkında

logo

%250Hoş Geldin Bonusu

site hakkında

Max Quest

Max Quest slot oyunları kategorisinde en sevilen alternatiflerden bir tanesidir. Betsoft tarafından geliştirilmiştir. Bu slot oyununun farklı serileri ve versiyonları bulunmaktadır. Slot oyunlarının görsel kalitesi bakımından en sevilen alternatiflerden biri olduğunun da ayrıca bildirilmesi gerekmektedir.

Max Quest Oyunları

Max Quest slot oyununun sunmuş olduğu yüksek tema kalitesi sayesinde siz de kendinizi maceranın gerçek bir parçası gibi hissedeceksiniz. Sunulan slot oyununun farklı serileri bulunmaktadır;

  • Mission Amazon
  • Dead Man’s Cove
  • Rise of the Mummy

Bu oyunların her birinin Play For Fun oyun modu mevcuttur. Bu oyun modu sayesinde oyun akışına dair oldukça seçkin bir şekilde tecrübe kazanmış olacaksınız.

Max Quest Oyunları Olan Siteler

Max Quest oyunundan istifade etmek için Betsoft firması ile iş birliği kuran siteler arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Seçtiğiniz bahis platformunun kesinlikle lisans denetimlerinden geçirilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra bonus olanakları ile de kazanımı destekler durumda olması temel kıstaslardandır. Bu şekilde sitede nakit kazanım elde etmek daha kolay olacak!

Oyun hangi firma tarafından geliştirilmiştir?

Bu seçkin oyun alternatifi piyasanın lideri konumunda olan Betsoft tarafından geliştirilmiştir.

RTP oranı kaçtır?

Oyunun RTP oranı %97,5 olarak belirlenmiştir.